Cannes Center 2 Pieces H

  • Wi-Fi
  • Klimatizace
  • Domácí zvířata nejsou povolena

Hosté města Cannes si budou užívat pobyt v apartmánu Cannes Center 2 Pieces H. Tento apartmán má terasu.

Apartmán je vybaven kompletní kuchyní pro ty, kteří si přejí vlastní stravování.

Apatmán se nachází přibližně 900 metrů od Notre Dame d'Esperance Church a 950 metrů od Musée de la Castre. Hosté mohou navštívit sushi bar Wasabi d'Azur jen 250 metrů od apartmánu. Nachází se také vedle Cannes Palais de Justice. Autobusová zastávka Place Vauban se nachází 150 metrů od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Cannes Center 2 Pieces H
Studio A 3-Minute Walk From La Croisette
Cena pouze pro mobilní zařízení

Studio A 3-Minute Walk From La Croisette

9.0
Výjimečný 1 recenzi
10 m od ubytování
Butterfly-Palais Des Festival-Center-Quiet-Ac-Wi Fi Parking
Cena pouze pro mobilní zařízení

Butterfly-Palais Des Festival-Center-Quiet-Ac-Wi Fi Parking

6.7
Dostačující 16 recenzí
12 m od ubytování
USD 163 USD 147
za noc
L'Aparte Cannois Avec Balcon En Centre-Ville
Cena pouze pro mobilní zařízení

L'Aparte Cannois Avec Balcon En Centre-Ville

8.0
Velmi dobrý 2 recenze
14 m od ubytování

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Terasa

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 12:00 do 15:00
    Odhlášení: od 08:00 do 11:00
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Cannes Center 2 Pieces H apartmán umístěn?
      Apartmán Cannes Center 2 Pieces H apartmán se nachází v blízkosti Festivalový palác a kongresové centrum.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Cannes Center 2 Pieces H?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Cannes Center 2 Pieces H patří mimo jiné Île Sainte-Marguerite, Notre Dame d'Esperance Church, Musée de la Castre.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Cannes Center 2 Pieces H apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Cannes Center 2 Pieces H apartmán patří restaurace Gelateria di Torino L'Ile de la Glace a L'ile de la glace, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Je v apartmán Cannes Center 2 Pieces H připojení k internetu?
      Ano, apartmán Cannes Center 2 Pieces H nabízí Wi-Fi.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Cannes Center 2 Pieces H

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít